Şehrin En Yeni Yaşam
Merkezi Sizlerle Buluşuyor!

Ankara'nın en prestijli bölgelerinden biri olan Beytepe'de, yepyeni bir yaşam yükseliyor. Aslankan Beytepe, sakinlerine kalite, güven ve konfor dolu bir gelecek vadediyor. Sektördeki güçlü duruşu ve yenilikçi vizyonuyla şehre değer katan Aslankan Grubu'nun yeni projesi olan Aslankan Beytepe, yüksek yaşam standartlarıyla lüks bir yaşam sürmeniz için gerekli tüm özellikleri bir araya getiriyor.

Bilgi Talep & Randevu Formu

Aslankan Beytepe fırsatları hakkında bilgi almak ve dairelerimizi görmek için bilgi talep formumuzu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Captcha

Doğru Yerdesiniz

Lüks konut seçeneklerinin yanı sıra, açık ve kapalı otopark olanaklarına da sahip olan Aslankan Beytepe, sakinlerine standartların ötesinde bir yaşamın anahtarını sunuyor. İncelikle tasarlanan her bir detayıyla sakinlerine sınırsız konfor ve mutluluk vadeden Aslankan Beytepe’de, her adımda mutluluğu hissedeceksiniz!

Ayrıcalıklı ve Prestijli Bir Konum

Şehrin karmaşasından uzakta, aynı zamanda şehir merkezine yakın konumuyla dikkat çeken Aslankan Beytepe, önemli eğlence, iş ve ticaret merkezlerine bir adım uzaklıktadır. Aslankan Beytepe’nin bu ayrıcalıklı konumu, dinamik ve sosyal bir yaşam sürmenize olanak tanıyacağı gibi, kariyeriniz ve yatırımlarınız için de benzersiz fırsatlar sağlıyor.   Projenin yakın çevresinde bulunan eğitim, sağlık ve alışveriş merkezleri ise temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanıza imkân tanıyor. 

Farklı İhtiyaçlara Yönelik
Daire Tipleri

3 dikey, 1 yatay olmak üzere 4 bloktan oluşan Aslankan Beytepe, 2+1 ve 1+1 daire tipleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler sunuyor. 496 adet bağımsız bölümden oluşan bu proje, sağlam yapıları ve modern donatılarıyla yatırım yapmak için ideal bir seçim!

Bir Evden Çok Daha Fazlası

Seçkin yaşam alanlarıyla dikkat çeken Aslankan Beytepe, sakinlerine bir evden çok daha fazlasını vadediyor. Estetik ve konforun buluştuğu bu daireler, tam da hayal ettiğiniz gibi!

Burada Hayat Var!

Aslankan Beytepe, zengin sosyal olanakları ile sakinlerine stresten uzak, keyifli bir yaşam vadediyor. İster havuzda dört mevsim yüzmenin keyfini yaşayın, ister fitness ile zinde kalmanın tadını çıkarın!

Doğayla Bütünleşen
Huzur Dolu Bir Yaşam

Doğayla iç içe bir yaşamın özlemini çekenler için Aslankan Beytepe, en doğru adres! Geniş, ferah ve yemyeşil peyzajı ile doğanın içinde huzur dolu bir yaşam burada sizleri bekliyor!

Her Anı Özel

Aslankan Beytepe, sevdikleriyle beraber sıcak bir yuvanın hayalini kuranlar için birebir! Ailenizle birlikte her anı özel, her anı unutulmaz bir yaşamın kapıları sizlere burada aralanıyor!

Yaşamaya Değer, Yatırıma Değer Bir Proje

Sakinlerine yüksek kaliteli bir yaşam ve parlak bir gelecek vadeden Aslankan Beytepe'de siz de beklemeden yerinizi alın, mükemmel bir yaşam deneyimine ortak olun!

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Captcha
Aslankan Beytepe, Aslankan İnşaat A.Ş.'nin Bir Projesidir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLGİ VE ONLİNE RANDEVU AÇIK RIZA METNİ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium deserunt dolorem, doloremque ducimus earum enim exercitationem iste magni maxime nemo quaerat quasi quibusdam ut? A dicta facilis libero quas tenetur?

ONLINE RANDEVU ve BİLGİ FORMU AYDINLATMA METNİ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab aspernatur at excepturi expedita nemo neque non quas vero? Alias aspernatur cumque deleniti fugit molestiae nam nobis non, quidem quo sunt?